True Health Club Rosmalen Store in Rosmalen

Categories:
Filter:

True Health Rosmalen

Bij True Healthclub Rosmalen geloven we in het bereiken van een optimale en langdurige gezondheid en vitaliteit door middel van vooraanstaande trainingsmethoden, deskundige begeleiding en persoonlijke aandacht. Dit alles aangevuld met een gezellige community van sporters!

Ervaar ware gezondheid in het hart van Rosmalen

Ons team van toegewijde trainers in onze sportschool Rosmalen werkt nauw met je samen om jouw unieke behoeften en doelen te begrijpen. We stellen een gepersonaliseerd fitnessplan op dat verschillende trainingsmethoden omvat, waaronder:

  • Milon training

  • Personal training

  • Vrije fitness

  • Groepslessen zoals Small Group Training, Boksen en Stretching

Adres

Raadhuisstraat 1
5241 BJ, Rosmalen,